Усна народна творчисть — початок мистецтва слова

25 Дек 2016 | Автор: | Комментарии к записи Усна народна творчисть — початок мистецтва слова отключены

Усна народна творчисть - це найдавниший ризновид словесной творчости людини. Виникла вона ще багато столить тому, коли писемности не було и люди не знали, що таке литери. Як же виникали таки твори? Одна людина складе, скажимо, казку, перекаже йй иншим, а ти ще комусь, и так твир передаеться вид людини до людини, з однией мисцевости в иншу. Передаючи з уст в уста казку, писню, присливъя, приказку чи загадку, люди могли зминювати йй, додавати щось свое. Таким чином, один и той же твир у ризних областях миг мати деяки видминности. Якщо литературний твир пише якась одна людина, або декилька людей, то народна писня чи приказка зъявляеться у результати спилкування багатьох людей, и вже неможливо встановити, хто йй вигадав першим. Багато народу бере участь у йй створенни, саме тому твори, що зъявились и довгий час не були записани на папери, мають назву народних творив. инша назва усной народной творчости - фольклор. Це слово у переклади з английськой мови означае "народна мудристь". Двисти-триста рокив тому зъявились таки люди, яки цикавились циею творчистю та почали йй записувати на папир. То були письменники, вчени або просто грамотни та освичени люди. Завдяки цим людям, яки витрачали свий час та докладали зусилля, ми можемо прочитати таки твори просто в книжци, нам не треба шукати тих, хто знае багато присливъйв або казок, щоб познайомитись з народною творчистю.
У повсякденному житти кожен з нас використовуе фольклор, не помичаючи цього. Спочатку мама спивае нам колискови писеньки, потим у дитячому садочку ми вивчаемо загадки. А от в школи ми знайомимося з рештою видив народной творчости. Спочатку вивчаемо казки, приказки та присливъя, потим коломийки, писни, думи.
Приказки та присливъя несуть в соби те, що називають народною мудристю. Коли я не хочу робити домашне завдання, то тато каже: "Не побигаеш - не пообидаеш". и я розумию, що вин мае на увази не те, що той, хто не бигае, залишаеться без обиду, а те, що я не отримаю гарну оцинку, якщо не виконаю домашни вправи. Приказки та присливъя охоплюють ризни теми, а саме: ризни людськи недолики, симейно-побутови стосунки, здоровъя, праця, смиливисть та видвага, биднисть та багатство, щастя и горе та багато инших.
Твори усной народной творчости завжди видризняються тим, що легко читаються, легко запамъятовуються, невелички за розмиром. Це цилком зрозумило, тому що вони ниде не записувались, а запамъятати довгий та важкий твир неможливо.
Зараз вважають, що фольклор зъявився набагато ранише, ниж инши твори, и я цилком згоден з цим, тому що иснував вин вже тоди, коли люди и не уявляли, що иснують литери.

Другие статьи категории "Художественная литература":
Прочитал статью?Голосуй!!!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

Мы в VK
Наши партнеры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

Email: steam-seller@list.ru

Skype: Sabanowwlad

ICQ: 696042917

О сайте

На нашем сайте вы найдете море сочинений на разнообразные темы.